O firmie

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Bautech-Lukmar swoją działalność rozpoczęło w listopadzie 2010 r. Początkowo obszar działalności obejmował jedynie województwo mazowieckie jednak wraz z rozwojem firmy poszerzono go również o województwo warmińsko-mazurskie, zakładając w Olsztynie filię firmy.

Oferta

  • Nasza oferta obejmuje min:
  • wszelkie przyłącza do obiektów kubaturowych;
  • kolektory deszczowe i sanitarne;
  • drenaże;
  • przepompownie, pompownie i ciągi do podczyszczania;

Kontakt:

Siedziba Firmy:
Bautech-Lukmar Martyna Menc
ul. F.Szreńskiego 4, 06-550 Szreńsk
NIP: 569-185-00-56

Oddział Olsztyn:
ul. St.Żurawskiego 12/6, 10-689 Olsztyn
e-mail: biuro@bautechlukmar.net.pl

O firmie

  O Firmie

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Bautech Lukmar swoją działalność rozpoczęło od listopada 2010r. Początkowo obszar działalności obejmował jedynie województwo mazowieckie jednak wraz z rozwojem firmy poszerzono go również o województwo warmińsko-mazurskie, zakładając w Olsztynie filię firmy.
W trakcie swojej dwuletniej działalności wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych z zakresu budownictwa infrastrukturalnego, kubaturowego, ekologicznego i specjalistycznego. Tak szeroki wachlarz działalności wymaga od nas zapewnienia najlepszych specjalistów oraz stosowania najnowocześniejszych technologii, co w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem umożliwia nam podejmowanie nawet najtrudniejszych wyzwań.